Magnusson

Marka Magnusson ma w ofercie narzędzia idealne zarówno dla profesjonalistów, jak i majsterkowiczów-amatorów. Kieruje się trzema wartościami, którymi odznaczać się mają narzędzia: wytrzymałością, trwałością i niezawodnością. Dzięki wykonanym zgodnie z tymi wartościami produktom przeprowadzane prace budowalne, remontowe czy do it yourself są łatwe, szybkie i bezpieczne, a uzyskany efekt trwały i zgodny z projektem.

Wśród produktów oferowanych przez markę Magnusson pojawiają się wkrętaki, klucze: imbusowe, płaskie i nasadowe, pilniki, dłuta, piły i inne narzędzia do cięcia czy narzędzia pomiarowe. Cechują je ergonomiczne kształty, z uwagi na które bez problemu dociera się do trudno dostępnych miejsc, a praca przez wiele godzin nie powoduje zmęczenia. Odznaczają się różnymi rozmiarami, dzięki czemu bez trudu dobierzesz narzędzie idealne do przeprowadzanych prac. Są trwałe, ponieważ stosowana do produkcji narzędzi marki Magnusson technologia zapobiega powstawaniu rdzy. Z kolei magnetyczne końcówki w wybranych produktach sprawiają, że są solidne – stanowią zakup na lata.

Cenione i kultywowane przez markę Magnusson wartości są niezmiernie ważne podczas wykonywania większych i mniejszych prac budowalnych oraz remontowych. Narzędzia wytwarzane są z największą drobiazgowością. Sprawdzają się w domowych warsztatach, na otwartych budowach i w warsztatach, np. stolarskich. Większość asortymentu marki Magnusson obejmuje dożywotnia gwarancja, te z ruchomymi częściami zaś 5-letnia.

Narzędzia marki Magnusson są sprawdzane w kontrolowanych warunkach przez zespół wyspecjalizowanych inżynierów. Zanim trafią do sprzedaży, przechodzą ścisłe testy w laboratorium Kingfisher w Lille. Efekty starań wyrażane są licznymi pozytywnymi opiniami klientów. Dla marki Magnusson zadowolenie odbiorców to najważniejszy wyznacznik tego, w którą stronę podążać.