Cooke&Lewis

Marka Cooke&Lewis oferuje produkty dostosowane do potrzeb klienta oraz jego stylu życia. Kompleksowe rozwiązania pozwalają na samodzielne stworzenie wymarzonej aranżacji, bez tracenia czasu na szukanie akcesoriów dobrze komponujących się z wybranymi meblami. Oferowane artykuły zostały zaprojektowane zgodnie z obowiązującymi trendami – dzięki czemu dane pomieszczenie będzie się prezentować wyjątkowo świeżo i nowocześnie. Akcesoria do kuchni i łazienki to perfekcyjne połączenie najnowszych trendów oraz funkcjonalności. Znajdujące się w ofercie wanny oraz kabiny prysznicowe tworzą szeroką gamę wyposażenia łazienkowego – od drobnych elementów prysznicowych, aż po urządzenia oferujące hydroterapię.

Marka Cooke&Lewis proponuje meble wykonane z trwałych materiałów, które wyróżniają się wytrzymałością i zachowują atrakcyjny wygląd mimo ich częstego użytkowania. Oferowane szafki posiadają zarówno jasne, jak i ciemne fronty – dzięki czemu wybierzesz model odpowiednio komponujący się z wykończeniem ścian oraz aranżacją całego domu. Wybór mebli możesz zakończyć dopasowaniem blatu o wymiarach odpowiadających szafkom i metrażowi danego pomieszczenia.

Produkty marki Cooke&Lewis pozwolą w kuchni stworzyć nie tylko przestrzeń idealną do przyrządzania posiłków, ale także miejsce przyjazne spotkaniom z rodziną i przyjaciółmi. W ofercie znajdziesz również meble łazienkowe, których estetyczne wykończenie sprawia, że świetnie prezentują się w modnych wnętrzach. Dbałość o nowoczesne wzornictwo oraz kształt powoduje, że proponowane akcesoria znajdą zastosowanie w każdym domu.